Jesteśmy Biuroserwisem, z siedzibą w Warszawie na ul. Radzymińskiej 326 lok 423 Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Na rynku działamy od ponad 10 lat, zaopatrując wiele firm w całej Polsce. Swoim klientom proponujemy artykuły biurowe najwyższej jakości, wiodących producentów takich firm jak: Esselte, Leitz , 3M, HSM, NOBO, Parker Pilot Pentel i inne.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm – u nas można kupić m.in. artykuły piśmienne, zszywacze, dziurkacze, niszczarki, papier, tonery, segregatory, teczki, artykuły spożywcze, meble biurowe, środki czystości BHP czyli wszystko, co jest niezbędne w biurze.

Dział handlowy

Nasz profesjonalny Dział Handlowy dba o każdego klienta indywidualnie. Działamy szybko, efektywnie i profesjonalnie.  W zależności od potrzeb i możliwości Klienta ustalamy indywidualnie poziom cenowy, sposoby dostaw, terminy płatności oraz formę fakturowania. Jako dostawca nie wymagamy podpisywania umów, natomiast Klient może zażyczyć sobie podpisania umowy gwarantującej stałe ceny.

Szybka i profesjonalna dostawa

Cenimy Państwa czas, dlatego jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie zamówionego asortymentu w możliwie najszybszym czasie. Dzięki profesjonalnej sieci logistycznej oraz wyspecjalizowanemu systemowi zarządzania asortymentem, Państwa zlecenie dotrze bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, kompletne i w nienaruszonym stanie do 24 godz od zamówienia.

Zapewniamy realizację zamówienia w następnym dniu roboczym po jego złożeniu i gwarantujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju.

W wyjątkowych sytuacjach zamówienie realizowane jest jeszcze tego samego dnia.

Zamówienia można składać telefonicznie, faksem, mailem lub przez platformę internetową B2B http://b2b.ekati.pl,  która pozwala na pełną kontrolę dokonywanych zakupów. To Państwo wybieracie jaka forma zamówienia najbardziej Wam odpowiada.

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

Nasze motto - Dziś pytanie dziś odpowiedź!! - jutro realizacja
 

Zapraszamy do współpracy